Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD15KP48CA
MAPLAD15KP48CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD15KP48CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD15KP48CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2133 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD15KP48CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2133 pcs Tietolomake MPLAD15KP7.0A-200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V Jännite - erittely (min) 53.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-4742
1086-4742-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 195A Kapasitanssi @ Taajuus -