Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD18KP100CA
MAPLAD18KP100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD18KP100CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD18KP100CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2191 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD18KP100CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2191 pcs Tietolomake MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V Jännite - erittely (min) 111V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Kapasitanssi @ Taajuus -