Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD18KP15AE3
MAPLAD18KP15AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD18KP15AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD18KP15AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
Product parameter
Osa numero MAPLAD18KP15AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 15V 24.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2731 pcs Tietolomake MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24.4V Jännite - erittely (min) 16.7V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 18000W (18kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A