Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD30KP260CA
MAPLAD30KP260CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD30KP260CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD30KP260CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1700 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD30KP260CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1700 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A-400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 260V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 419V Jännite - erittely (min) 289V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-4878
1086-4878-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A Kapasitanssi @ Taajuus -