Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD30KP400A
MAPLAD30KP400A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD30KP400A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD30KP400A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 400V 644V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1995 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD30KP400A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 400V 644V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1995 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A-400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 400V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 644V Jännite - erittely (min) 444V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-4912
1086-4912-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A