Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD36KP30CA
MAPLAD36KP30CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD36KP30CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD36KP30CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1678 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD36KP30CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 30V 48.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1678 pcs Tietolomake MPLAD36KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 30V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.8V Jännite - erittely (min) 33.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A Kapasitanssi @ Taajuus -