Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD36KP43A
MAPLAD36KP43A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD36KP43A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD36KP43A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2206 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD36KP43A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2206 pcs Tietolomake MPLAD36KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V Jännite - erittely (min) 47.8V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 519A