Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD6.5KP36AE3
MAPLAD6.5KP36AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD6.5KP36AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD6.5KP36AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V MINI-PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 9285 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
117 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD6.5KP36AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V MINI-PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 9285 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V Jännite - erittely (min) 40V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Mini-PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 6500W (6.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-5065
1086-5065-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 111A