Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MAPLAD6.5KP45A
MAPLAD6.5KP45A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MAPLAD6.5KP45A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MAPLAD6.5KP45A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V MINI-PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 9986 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero MAPLAD6.5KP45A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 45V 72.7V MINI-PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 9986 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V Jännite - erittely (min) 50V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Mini-PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 6500W (6.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-5076
1086-5076-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 89A