Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD15KP85CA/TR
MPLAD15KP85CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD15KP85CA/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD15KP85CA/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 3488 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero MPLAD15KP85CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 3488 pcs Tietolomake MPLAD15KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 85V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V Jännite - erittely (min) 94.4V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet MPLAD15KP85CA/TRMS Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 108A Kapasitanssi @ Taajuus -