Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD18KP60CAE3
MPLAD18KP60CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD18KP60CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD18KP60CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Product parameter
Osa numero MPLAD18KP60CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2378 pcs Tietolomake MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V Jännite - erittely (min) 66.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A