Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD30KP170A/TR
MPLAD30KP170A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD30KP170A/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD30KP170A/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 3065 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MPLAD30KP170A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 3065 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V Jännite - erittely (min) 189V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet MPLAD30KP170A/TRMS
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110A