MPLAD30KP30CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD30KP30CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MPLAD30KP30CAE3 |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 30V 48.8V PLAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | MPLAD30KP30CAE3 | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 30V 48.8V PLAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2299 pcs | Tietolomake | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 30V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 48.8V | Jännite - erittely (min) | 33.3V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | PLAD |
| Sarja | - | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 30000W (30kW) | Pakkaus | Bulk |