Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD30KP36AE3/TR
MPLAD30KP36AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD30KP36AE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD30KP36AE3/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 3414 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero MPLAD30KP36AE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 3414 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V Jännite - erittely (min) 40V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila RoHS Compliant Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet MPLAD30KP36AE3/TRMS Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 516A Kapasitanssi @ Taajuus -