Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD30KP75CA/TR
MPLAD30KP75CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD30KP75CA/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD30KP75CA/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 2073 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero MPLAD30KP75CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 2073 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V Jännite - erittely (min) 83.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet MPLAD30KP75CA/TRMS Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 246A Kapasitanssi @ Taajuus -