Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD36KP16CAE3
MPLAD36KP16CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD36KP16CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD36KP16CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
Product parameter
Osa numero MPLAD36KP16CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 27.2V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2238 pcs Tietolomake MPLAD36KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.2V Jännite - erittely (min) 17.8V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1324A (1.324kA)