Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD6.5KP28CA
MPLAD6.5KP28CA
MPLAD6.5KP28CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD6.5KP28CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD6.5KP28CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 16949 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
153 pcs
Product parameter
Osa numero MPLAD6.5KP28CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.5V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 16949 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V Jännite - erittely (min) 31.1V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 6500W (6.5kW) Pakkaus Bulk