Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MPLAD6.5KP51CA
MPLAD6.5KP51CA
MPLAD6.5KP51CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MPLAD6.5KP51CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MPLAD6.5KP51CA
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 18099 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
153 pcs
Product parameter
Osa numero MPLAD6.5KP51CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 18099 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 56.7V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 51V
Jännite - Breakdown PLAD Tyyppi Zener
Sarja - RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 6500W (6.5kW)
Teho - huippukulma 78.8A Polarisaatio Nonstandard SMD