Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MRT100KP60CA
MRT100KP60CA
MRT100KP60CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MRT100KP60CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MRT100KP60CA
Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 60VWM 118VC CASE5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5424 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MRT100KP60CA Valmistaja Microsemi Corporation
Kuvaus TVS DIODE 60VWM 118VC CASE5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5424 pcs Tietolomake MRT100KP40A-400CA, e3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 66.7V
Jännite - breakover 1 Jännite - erittely (min) 60V
Jännite - Breakdown Case 5A (DO-204AR) Tyyppi Zener
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila Bulk
Ripple Current - matala taajuus General Purpose Power Line Protection 100000W (100kW)