Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMBJ36CAE3/TR
MSMBJ36CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMBJ36CAE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMBJ36CAE3/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 75584 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
Product parameter
Osa numero MSMBJ36CAE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 75584 pcs Tietolomake MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V Jännite - erittely (min) 40V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet MSMBJ36CAE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A