Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMBJ7.5CA/TR
MSMBJ7.5CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMBJ7.5CA/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMBJ7.5CA/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 76696 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
Product parameter
Osa numero MSMBJ7.5CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 76696 pcs Tietolomake MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V Jännite - erittely (min) 8.33V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet MSMBJ7.5CA/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A Kapasitanssi @ Taajuus -