Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMCJ17AE3/TR
MSMCJ17AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMCJ17AE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMCJ17AE3/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 53865 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
Product parameter
Osa numero MSMCJ17AE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 53865 pcs Tietolomake MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V Jännite - erittely (min) 18.9V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MSMCJ17AE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A