Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMCJ48CA/TR
MSMCJ48CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMCJ48CA/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMCJ48CA/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 50887 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero MSMCJ48CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 50887 pcs Tietolomake MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V Jännite - erittely (min) 53.3V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet MSMCJ48CA/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat 1 Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
MSMCJ51A Image
  • Osa#:MSMCJ51A
  • valmistajat:Microsemi
  • Kuvaus:TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
  • Varastossa:56022
MSMCJ48CAE3 Image
MSMCJ48CA Image
  • Osa#:MSMCJ48CA
  • valmistajat:Microsemi
  • Kuvaus:TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB