Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMCJLCE12A/TR
MSMCJLCE12A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMCJLCE12A/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMCJLCE12A/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 18174 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero MSMCJLCE12A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 18174 pcs Tietolomake MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V Jännite - erittely (min) 13.3V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCJ (DO-214AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MSMCJLCE12A/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz Sovellukset General Purpose