Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMLJ40CAE3/TR
MSMLJ40CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMLJ40CAE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMLJ40CAE3/TR
In Stock 33915 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MSMLJ40CAE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 33915 pcs Tietolomake MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V Jännite - erittely (min) 44.4V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MSMLJ40CAE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A