Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMLJ45CAE3/TR
MSMLJ45CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMLJ45CAE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMLJ45CAE3/TR
In Stock 38002 pcs
Product parameter
Osa numero MSMLJ45CAE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 38002 pcs Tietolomake MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 45V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V Jännite - erittely (min) 50V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MSMLJ45CAE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
MSMLJ45A Image
  • Osa#:MSMLJ45A
  • valmistajat:Microsemi
  • Kuvaus:TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
  • Varastossa:35711
MSMLJ45CA Image
  • Osa#:MSMLJ45CA
  • valmistajat:Microsemi