Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MSMLJ6.5CA/TR
MSMLJ6.5CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSMLJ6.5CA/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSMLJ6.5CA/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 32118 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero MSMLJ6.5CA/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 32118 pcs Tietolomake MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V Jännite - erittely (min) 7.22V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet MSMLJ6.5CA/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A Kapasitanssi @ Taajuus -