Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MX15KP36CAE3
MX15KP36CAE3
MX15KP36CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MX15KP36CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MX15KP36CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 59.7V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1723 pcs
Product parameter
Osa numero MX15KP36CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 59.7V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva