Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MX5KP78CAE3
MX5KP78CAE3
MX5KP78CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MX5KP78CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MX5KP78CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2371 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MX5KP78CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva