Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXL5KP10CA
MXL5KP10CA
MXL5KP10CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXL5KP10CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXL5KP10CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4125 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXL5KP10CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva