Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXL5KP54CAE3
MXL5KP54CAE3
MXL5KP54CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXL5KP54CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXL5KP54CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4252 pcs
Product parameter
Osa numero MXL5KP54CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva