Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXL5KP75CA
MXL5KP75CA
MXL5KP75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXL5KP75CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXL5KP75CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4595 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXL5KP75CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva