Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLPLAD18KP130AE3
MXLPLAD18KP130AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLPLAD18KP130AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLPLAD18KP130AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V PLAD
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXLPLAD18KP130AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2271 pcs Tietolomake MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V Jännite - erittely (min) 144V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 18000W (18kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87A