Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLPLAD18KP36CA
MXLPLAD18KP36CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLPLAD18KP36CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLPLAD18KP36CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2043 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXLPLAD18KP36CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2043 pcs Tietolomake MPLAD18KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V Jännite - erittely (min) 40V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 18000W (18kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 310A Kapasitanssi @ Taajuus -