Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLPLAD30KP110CA
MXLPLAD30KP110CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLPLAD30KP110CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLPLAD30KP110CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1083 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXLPLAD30KP110CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1083 pcs Tietolomake MPLAD30KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 177V Jännite - erittely (min) 122V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-10921
1086-10921-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 168A Kapasitanssi @ Taajuus -