Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLPLAD6.5KP54CA
MXLPLAD6.5KP54CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLPLAD6.5KP54CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLPLAD6.5KP54CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4627 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MXLPLAD6.5KP54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4627 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V Jännite - erittely (min) 60V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 6500W (6.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-11201
1086-11201-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 74.8A Kapasitanssi @ Taajuus -