Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLPLAD6.5KP64AE3
MXLPLAD6.5KP64AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLPLAD6.5KP64AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLPLAD6.5KP64AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4202 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MXLPLAD6.5KP64AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4202 pcs Tietolomake
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V Jännite - erittely (min) 71.1V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 6500W (6.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-11212
1086-11212-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 63.1A