Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLRT100KP110AE3
MXLRT100KP110AE3
MXLRT100KP110AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLRT100KP110AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLRT100KP110AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 216V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1681 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXLRT100KP110AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 216V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva