Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLRT100KP260A
MXLRT100KP260A
MXLRT100KP260A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLRT100KP260A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLRT100KP260A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 512V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1824 pcs
Product parameter
Osa numero MXLRT100KP260A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 512V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva