Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLRT100KP350CA
MXLRT100KP350CA
MXLRT100KP350CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLRT100KP350CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLRT100KP350CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 350V 690V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1522 pcs
Product parameter
Osa numero MXLRT100KP350CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 350V 690V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva