Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLRT100KP51AE3
MXLRT100KP51AE3
MXLRT100KP51AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLRT100KP51AE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLRT100KP51AE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 101V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1626 pcs
Product parameter
Osa numero MXLRT100KP51AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 101V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva