Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXLRT100KP90CA
MXLRT100KP90CA
MXLRT100KP90CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXLRT100KP90CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXLRT100KP90CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 178V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1528 pcs
Product parameter
Osa numero MXLRT100KP90CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 178V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva