MXP5KE75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXP5KE75CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | MXP5KE75CA |
|---|---|
| Valmistaja | Microsemi |
| Kuvaus | TVS DIODE 75V 121V DO204AL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MXP5KE75CA | Valmistaja | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | TVS DIODE 75V 121V DO204AL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5913 pcs | Tietolomake | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Kategoria | Piirin suojaus | Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 75V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 121V | Jännite - erittely (min) | 83.3V |
| Tyyppi | Zener | Toimittaja Device Package | DO-204AL (DO-41) |
| Sarja | Military, MIL-PRF-19500 | Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 500W | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | DO-204AL, DO-41, Axial | Muut nimet | 1086-13005 1086-13005-MIL |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 150°C (TJ) | Asennustyyppi | Through Hole |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.1A | Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat | 1 | Sovellukset | General Purpose |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MXP5KE7.5CA - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL - Varastossa:
- Osa#:
MXP5KE8.5A - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL - Varastossa:
MXP5KE75CAE3 - valmistajat:
TVS DIODE 75V 121V DO204AL - Varastossa:
3965
MXP5KE7.5CAE3 - valmistajat: