Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXPLAD15KP90CAE3
MXPLAD15KP90CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXPLAD15KP90CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXPLAD15KP90CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1058 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero MXPLAD15KP90CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1058 pcs Tietolomake MPLAD15KP7.0A - 200CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V Jännite - erittely (min) 100V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 15000W (15kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-13358
1086-13358-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A Kapasitanssi @ Taajuus -