Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXPLAD36KP20CAE3
MXPLAD36KP20CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXPLAD36KP20CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXPLAD36KP20CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 20V 34V PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 999 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero MXPLAD36KP20CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 20V 34V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 999 pcs Tietolomake MPLAD36KP14A - 400CA
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 20V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 34V Jännite - erittely (min) 22.2V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1059A (1.059kA) Kapasitanssi @ Taajuus -