Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXRT100KP150CA
MXRT100KP150CA
MXRT100KP150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXRT100KP150CA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXRT100KP150CA
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 150V 296V CASE 5A
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1428 pcs
Product parameter
Osa numero MXRT100KP150CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 150V 296V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva