Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXSMCG64CAE3
MXSMCG64CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXSMCG64CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXSMCG64CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4976 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXSMCG64CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4976 pcs Tietolomake MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V Jännite - erittely (min) 71.1V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Muut nimet 1086-14358
1086-14358-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Kapasitanssi @ Taajuus -