Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXSMCGLCE28AE3/TR
MXSMCGLCE28AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXSMCGLCE28AE3/TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXSMCGLCE28AE3/TR
Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS
Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
In Stock 5983 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero MXSMCGLCE28AE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus HI REL TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Määrä saatavilla 5983 pcs Tietolomake MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.5V Jännite - erittely (min) 31.1V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
RoHS-tila RoHS Compliant Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet MXSMCGLCE28AE3/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz