Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXSMCJ60CAE3
MXSMCJ60CAE3
MXSMCJ60CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXSMCJ60CAE3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXSMCJ60CAE3
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5762 pcs
Product parameter
Osa numero MXSMCJ60CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5762 pcs Tietolomake MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V Jännite - erittely (min) 66.7V
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk