Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Diodit > MXSMCJLCE8.5A
MXSMCJLCE8.5A
MXSMCJLCE8.5A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MXSMCJLCE8.5A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MXSMCJLCE8.5A
Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5771 pcs
Product parameter
Osa numero MXSMCJLCE8.5A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5771 pcs Tietolomake MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Kategoria Piirin suojaus Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V Jännite - erittely (min) 9.44V
Yksisuuntaiset kanavat 1 Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)